Internet na działce

Doglądanie małego ogródka i sam ogród jest tu wybornym wyjściem. Sadzenie buraków i zbieranie kwiatów nie wymaga sprawności, a oferuje namacalne dobrodziejstwa – równocześnie dla kondycji psychofizycznej starszego człowieka, jak i dla jego pieniędzy. I tak jest właśnie w Polsce - w przytłaczającej większości ogródki uprawiają emeryci. Jeśli posiadasz ojca albo dziadka, który kocha pielęgnację swoich warzyw, zaproponuj mu, żeby zalogował się na cyfrowy portal ogrodniczy.
Paprotki doniczkowe
Dziennikarz: alexfiles
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Doniczki również mogą się pięknie prezentować

Każda roślina by dobrze rosnąć oraz się rozwijać powinna mieć właściwą ilość wody i ziemi. Jednak kiedy uważamy, iż ziemia nie prezentuje się nazbyt właściwie w doniczce, a do tego jeszcze mamy w domu jakieś czworonogi, lub dzieci, to warto pomyśleć o kolejnym sposobie, które ma szanse się tutaj znacznie wspanialej sprawdzić, a które też jest niesamowicie opłacalne.
w parku
Dziennikarz: Garry Knight
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wspaniała pogoda a tu alergia. Nikt tego nie chce. Co z tym zrobić, jak z tym walczyć?

Przykre to, kiedy wychodzi słońce, temperatura rośnie, pozostałości śniegu roztapiają się, a my, alergicy zaczynamy kichać i ogólnie dziwnie się czuć. przechadzki czy sprzątanie na świeżym powietrzu, w ogrodzie przyprawiają o ból głowy, katar i złe humor, a my sobie dumamy i podziwiamy ciut z zawiścią tych ludzi, którym nie dolega alergia. No cóż… pomimo tych ograniczeń nauczyliśmy się funkcjonować z taką dolegliwością.
rozwinięte drzewo jabłoni
Dziennikarz: Ofer Deshe
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niezwykłe zainteresowanie egzotyką – interesujące propozycje

Dziś szczególnym uznaniem w naszym społeczeństwie cieszą się ozdobne oraz pełne oryginalności rośliny, wśród których niezaprzeczalnie prym wiodą drzewa owocowe. Obdarzane sporą uwagą, a co za tym idzie, popularne jagody kamczackie to rośliny niezwykłe. Wielu spyta, na czym konkretnie ta wyjątkowość polega? Są to rośliny ozdobne o kulistym oraz zwartym pokroju. Stanowią niepowtarzalną ozdobę ogrodu, dlatego poleca się stawiać na egzotyczne gatunki wybieranych roślin.
białe chryzantemy
Dziennikarz: alexeyklyukin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urocze kwiaty – chryzantema wielokwiatowa

Zależnie od typu chryzantema wielkokwiatowa może występować w różnorodnych barwach kwiecia. Wśród szczególnie rozchwytywanych przez konsumentów opcji są te o różowawym odcieniu, ale wszystko jest rzeczą gustu klienta czy klientki oraz od niego właśnie zależy. Jest to rodzaj bylin czy półkrzewów, które pasują zarówno kobietom, jak i mężczyznom, jednak wielu kojarzą się ze świętem Wszystkich Świętych.
Ogródek skalny
Dziennikarz: Bitterroot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Działkowicz w sieci

Portal ogrodniczy to wyspecjalizowana witryna, przeznaczona dla wszystkich ludzi, którzy uwielbiają pielęgnować działkę. Na witrynie często funkcjonuje forum dyskusyjne, na które każdy może wejść i zadać przydatne pytanie. Żaden problem na sto procent nie zostanie bez odpowiedzi, gdyż na tego typu forach są tysiące doświadczonych użytkowników, skorych, by dzielić się informacjami z resztą świata.
fontanna ogrodowa
Dziennikarz: David McSpadden
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fontanna - we własnym domu, ale również w ogrodzie!

Bo niby kto nie chce posiadać w swoim domostwie fontanny? Bądź w ogrodzie? Może na liście najbardziej niezbędnych udogodnień akurat fontanna nie piastuje zbyt wysokiego miejsca, lecz można śmiało powiedzieć, że jeśli w grę wchodzi fontanna, bez dwóch zdań należy ją mieć. Z jakich powodów właściwie fontanny domowe i ogrodowe są mocno godne naszego zainteresowania? Jakie fontanny są najbardziej odpowiednie? W którym miejscu znajdziemy taką firmę, która trudni się montażem fontann? No właśnie takie kwestie zostały objaśnione dosyć szczegółowo w tym tekście. Udanej lektury!
Czerwone kwiaty amarylis
Dziennikarz: Ian Chamberlain
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sprawdź jak uprawiać piękne amarylis oraz bukszpan

W czym znajduje się oryginalność rośliny takiej jak bukszpan? Wielu osobom kojarzy się szczególnie z głęboką zielenią, pięknym zapachem oraz ze Świętami Wielkanocnymi. Szanse dekorowania domów i mieszkań tą rośliną są niesamowicie duże, dlatego co osoba to idea. Każdy z nas może też kupić za nieduże pieniądze nasiona tej rośliny. Dzięki temu będzie mógł cieszyć się jej pięknym wyglądem przez cały rok. Rośliny tego rodzaju, jak również wszelkie rośliny ozdobne od dawna cieszą się ogromną popularnością.
białe chryzantemy
Dziennikarz: Costel Slincu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Branża kwiatów w Polsce

Z natury chcemy otaczać się pięknymi rzeczami i niepowtarzalne kwiatami, do czego zaliczana jest niezaprzeczalnie chryzantema wielkokwiatowa. Ogromny wybór niesamowitych gatunków kwiatów na rynku udowadnia ogromne zaangażowanie w tworzenie oraz oferowanie jedynie doskonałej jakości klientów. Wyróżniająca chryzantemę wyjątkowość daje się zauważyć w pierwszej kolejności, stąd tak duże zaciekawienie na rynku tym wyjątkowym kwiatem.
Jesienny czar chryzantem
Dziennikarz: ankakay
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/photos/ankakay/2939869819/

Uprawa chryzantem

Chryzantema to fenomenalna, popularna roślina ozdobna o nieziemskich okrągłych kwiatostanach. Jej płatki mogą przybrać różnorodne kolory – od złotej przez czerwień i purpurę po białe, różowe i pomarańczowe.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.