skorpion
Dziennikarz: Stuart Mckiggan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zaproś do swojego domu odrobinę egzotyki

Rewelacyjnie przygotowana paleta możliwości sklepu zoologicznego wywiera duże wrażenie na klientach. Np. agama brodata cena pokazuje różnorodność oraz|u zaangażowanie specjalistów. Profesjonalne podejście naszych profesjonalistów udowadnia, jaką dbałością i troską otaczani są klienci. Ogromna paleta propozycji do wyboru wskazuje na duże zaangażowanie naszej firmy w przygotowywanie innych propozycji. Baza opcji do wyboru jest zachwycająca, więc warto stale odświeżać nowe propozycje.
piękny wąż w terrarium
Dziennikarz: Iqbal Osman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rzadki wybór dotyczący hodowli zwierzaka

Większość ludzi marzy o hodowaniu jakiegoś zwierzaka, lecz nie decydują się nie, ponieważ twierdzą że nie mają odpowiedniej ilości wolnego miejsca. A przecież nawet w niedużym mieszkaniu bez problemów można jakiegoś zwierzaka hodować, chociaż nie każde do tego celu będzie odpowiednie. Wybór zwierzęcia do hodowania w domu trzeba dobrze przemyśleć, aby później nie było kłopotów z jego opieką.
Straszyk australijski
Dziennikarz: Raven Fotoamator
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Straszyki australijskie

O posiadaniu własnego zwierzaka w mieszkaniu myśli wielu ludzi. Ale posiadanie psa, kota czy nawet chomika wiąże się z dużą ilością obowiązków. Jednak są zwierzaki, które nie tylko są mało kłopotliwe w hodowaniu, lecz również są niezwykle oryginalne. Na przykład należą do nich straszyki australijskie, dochodzące do kilkunastu centymetrów długości owady o bardzo niezwykłym wyglądzie.
karma dla psów
Dziennikarz: Tom Woodward
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Psia bądź dla kota karma nie powinna być za droga!

Jeśli mamy jakieś zwierzę, przykładowo psa czy kota, bez większego cienia wątpliwości powinniśmy oprócz regularnych zabaw, wyprowadzania na spacer, itp., zadbać o pożywienie. Wiadomo: to co na pewno łączy ludzi ze zwierzakami to to, iż bardzo trudno o to, aby długo wytrzymać bez jedzenia.
Karma dla kotów
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Nie oszczędzajmy na swoim piesku

Nie myślmy, że posiadanie psa to wielki koszt, no i giga wyrzeczenie, lecz zauważajmy, iż istnieją pewne problemy, które niejako wynikają z konieczności dbania o własnego psa. A więc: jeśli jakby nie patrzeć coraz ciężej sfinansować utrzymanie zwierzaka, trzeba rozejrzeć się za ciekawymi alternatywami.
pies
Dziennikarz: lgrvv
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zwierzaki powodują wiele radości - Jak wybrać sobie zwierzaka?

Każdy na jakimś etapie swego życia miał zwierzęcego kompana. Momenty spędzone razem są idealne i nie da się ich niczym zastąpić. Zwierzęta są przyjaciółmi ludzi niezależnie od wieku, płci, czy kultury. Każdy lud, jaki ucywilizował zwierzęta wypracował z nimi specjalną relację. Wiele zwierząt domowych ewolucyjnie dostosowało się do życia z człowiekiem.
pies
Dziennikarz: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Czym najlepiej karmić domowe zwierzaki by wyrosły na urodziwe?


Nie da się ukryć faktu, że większości naszych mieszkań znajdują się niesłychanie raz za razem zwierzaki. W tym miejscu należałoby zaryzykować stwierdzeniem, że po wielokroć nasz dom nigdy nie wyglądałaby tak samo, gdyby ich nagle zabrakło. Niemniej natomiast nasze trendy w posiadaniu zwierząt są niesłychanie różnorodne.
pies
Zainspirowane przez: http://pixabay.com

Gdzie kupować produkty dla psów. Szczęśliwy zwierzak to wypielęgnowany pies

Wszyscy powinniśmy wiedzieć, że posiadanie psa to nie tylko i wyłącznie pieszczoty, lecz też spacery – czasem i o 5 rano, troska o jego wygląd i odpowiednie odżywianie, albowiem dobre karmy są w stanie zagwarantować zdrowie i zadbaną sierść każdemu psu. W wielu przypadkach właściciele wybierają zakup karmy w sieci.
ziewający Tibetan mastiff
Dziennikarz: Pets Adviser
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przydatne informacje o rasie psów Tibetan Mastiff

Dla wielbicieli psów, tych, którzy po prostu pragną posiadać kudłatego kumpla, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi dobry wybór. Ten okazały pies będzie stróżem gospodarstwa, towarzyszem zabaw i lojalnym przyjacielem. nietypowe cechy rasy na pewno uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to wiekowa, dostojna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez azjatyckich wieśniaków i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
Karmy dla psów ZiwiPeak
Zainspirowane przez: www.zwierzakowo.pl

Jak najlepiej odżywiać psa?

Dla odpowiedniego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, dostosowanego do wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Najistotniejsze w diecie naszego pupila są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Dobrze dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich potrzebnych składników, by przez cały czas cieszył się dobrym zdrowiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.