akwarium
Zainspirowane przez: flickr.com

Zrób nietypowe akwarium

Wiele osób marzy o akwarium, które jest niewątpliwą dekoracją domu. Jednakże by je założyć, trzeba pamiętać o kilku sprawach rozstrzygających o powodzeniu przedsięwzięcia. Które sprawy są w takim razie najistotniejsze.Nade wszystko – wybór miejsca i powiązanej z nim formy akwarium.
piękny wąż w terrarium
Dziennikarz: Iqbal Osman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Piękne rzadkie zwierzęta do terrarium

Odwiedzając sklep zoologiczny stosunkowo szybko można zauważyć, jak duża liczba zwierząt tam jest przechowywana. Z tego powodu również każdy bez wyjątku miłośnik ma możliwość wyszukać odpowiednie dla siebie zwierzę. Głównie w tego typu sklepach będzie możliwość zakupić powszechnie spotykane zwierzęta, lecz nie będzie również brakować bardziej egzotycznych gatunków.
kot
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Świetna karma dla kota jest najbardziej istotna

Chyba każdy posiadacz kota chce dla niego najlepiej. Jednym z głównych obowiązków każdego człowieka jest zapewnienie kotu wszystkich niezbędnych rzeczy. Na pierwszym miejscu bez wątpliwości powinna znaleźć się świetna karma dla kota.
konie
Zainspirowane przez: flickr.com

Przerwa zimowa - może stadnina koni?

Niegdyś jazda konno była codziennością - choć i tak nie można rzec, że wszystkich było stać na zakup konia. Dzisiaj? Cóż, jeżeli posiadamy auta, a do tego są autobusy i pociągi, nie może zdziwić, iż konie w transporcie są najzupełniej zbędne. Jednakowoż w rolnictwie ciągle są one bez dwóch zdań pożądane. W branży turystycznej także, a na pewno są niesamowitą atrakcją turystyczną. Zwłaszcza dzieci powinny być zachwycone, jeśli odwiedzą stadninę koni. Oczywiście to musi być ta stadnina, w której konie są szanowane, całkowicie zadbane. Na szczęście wzrasta świadomość społeczna, ponieważ te zwierzęta także mają uczucia.
akwarium
Zainspirowane przez: flickr.com

Czy warto kupić akwarium? - Oczko wodne

Niektórzy lubią zwierzaki radośnie machające ogonem oraz ochoczo biegające za rzucanymi im kijami. Inni wolą te, co miauczą, mruczą oraz polują na myszy. Są tacy w końcu, co wybiorą rybki. Owe nieskomplikowane wodne organizmy mają mnóstwo atutów. Ich posiadacze są stale zadowoleni.
pies
Dziennikarz: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Czym najlepiej karmić domowe zwierzaki by wyrosły na urodziwe?


Nie da się ukryć faktu, że większości naszych mieszkań znajdują się niezwykle wielokrotnie zwierzaki. W tym miejscu pożądane byłoby zaryzykować stwierdzeniem, że w szeregu przypadków nasz dom nigdy nie wyglądałaby tak samo, gdyby ich nagle zabrakło. Niemniej jednak nasze trendy w posiadaniu zwierząt są wybitnie różnorodne.
akwarium, akwarystyka
Zainspirowane przez: http://www.akwarystyka.sklep.pl/

Które akwarium warto zakupić

Akwarium z rybkami to doskonała opcją dla wszystkich tych, którzy chcą posiadać stosunkowo niewiele wymagającego zwierzę lub normalnie interesują się rybami. Aby dobrze dokonać wyboru najładniejszego akwarium najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem hodowania rybek i podczas kupna kierować się osądami jedynie wytrawnych i doświadczonych fachowców bądź też znajomych obeznanych w tej kwestii.W jaki sposób da się wyposażyć akwaria oraz o czym przed wszystkim warto pamiętać?
Karmy dla psów ZiwiPeak
Zainspirowane przez: www.zwierzakowo.pl

Jak najlepiej odżywiać psa?

Dla prawidłowego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pożywienia, dostosowanego do wieku, rozmiaru i aktywności. Najistotniejsze w diecie naszego zwierzątka są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Odpowiednio dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich niezbędnych składników, by długo cieszył się wspaniałym zdrowiem.
pies
Dziennikarz: aussiegall
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odżywianie pupila jest niezwykle ważne

Starsi ludzie, na pewno przekonywaliby nas, iż psiak ma szansę spożywać idealnie to co właściciel, iż kiedyś zjadał to co zostało z obiadu i nic mu nie było, a co się z tym łączy, funkcjonował przez sporo długich lat. Mimo wszystko prawda jest taka, że prawidłowe odżywianie naszego pupila jest niezwykle ważne, gdyż to jak i co je, ma ogromny wpływ na to, w jaki sposób funkcjonują jego stawy, jak funkcjonuje jego układ pokarmowy, lecz także oraz jak przedstawia się jego sierść oraz zęby.
kot
Dziennikarz: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Nasz bobas pragnie kota

Kiedy nasza pociecha uparła się, by mieć małe stworzonko, nie mamy serca, by zaprotestować. Rzecz jasna, musimy naszą pociechę przestrzec o wszelkich obowiązkach, które spoczywają na posiadaczu zwierzęcia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.