przykładowa notatka
Dziennikarz: Sacha Chua
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niszczenie dokumentów i recykling

Codziennie produkujemy i otrzymujemy materiały o różnym stopniu ważności i poufności. Uwieczniamy je nie tylko w powszechnie stosowany sposób – czyli na papierze, lecz zgodnie z duchem czasu, przy pomocy ogólnie dostępnych na rynku nośników danych, takich jak płyt CD, dyskietek czy twardych dyskach naszych komputerów. Codziennie jesteśmy przy tym adresatami różnych przekazów – banki przesyłają nam wyciągi oraz oferty nowych kont bądź kart kredytowych, a znajomi i rodzina – prywatną korespondencję.
transport
Dziennikarz: Luke Lawreszuk
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Instytucje zajmujące się niszczeniem niepotrzebnych mebli pracują bardzo sprawnie

Niemal w każdym wielkim biurze od czasu do czasu odbywa się wymiana używanych tam mebli. Jeżeli decydujemy się na wymianę mebli w naszych domach, najczęściej próbujemy wyprzedać stare meble i najczęściej udaje nam się tego dokonać. Co jednak zrobić z sporą ilością krzeseł biurowych?
Przykład wiszącej lampy
Dziennikarz: Faruk Ateş
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Warto zadbać o dobre oświetlenie

Jeżeli zrobi się szaro, to obowiązkowo powinniśmy zapalić w mieszkaniu światła w miejscu w którym siedzimy, bo w przeciwnym razie nic byśmy tam nie mieli możliwości zrobić i nagle powinniśmy iść spać. Nie mniej należy zatroszczyć się o to, by lampa pasowała do pozostałego wyposażenia danego pomieszczenia, żeby je uzupełniała i równocześnie, by była jak najmocniej funkcjonalna oraz oszczędna.
śmieci
Dziennikarz: Alan Stanton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wywóz śmieci jest bardzo ważny

Im więcej spożywamy, im więcej przedmiotów nabywamy, tym więcej śmieci produkujemy, a co się z tym łączy, tym większe ich ilości są przez nas wyrzucane. Dlatego właśnie tak istotne jest to, żeby w każdym mieście dobrze działał system ich usuwania, bo w innym razie ma szansę się okazać, że nasze ulice są nieprzyjemne, zaśmiecone i co najgorsze, w trakcie upałów, ma szansę przyjść do rozprzestrzeniania się bakterii oraz wybuchu epidemii.
świeże warzywa
Dziennikarz: emilee rader
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Należy kupować ekologiczne warzywa

Dzisiaj rozwinęła się prawdziwa moda na ekologiczną żywność. Na pewno każdy zwraca teraz większą uwagę na to, co spożywa każdego dnia. Dużą karierę robią między innymi sklepy z ekologiczną żywnością. Czym tak naprawdę jest ekologiczna żywność? To jedzenie, podczas produkowania których wykorzystuje się przede wszystkim naturalne nawozy, które nie są napakowane żadnymi niezdrowymi związkami. Taka uprawa jest zazwyczaj o wiele bardziej kosztowna niż rolnictwo zwykłe. Mimo wszystko żywność ekologiczna robi wręcz zawrotną karierę.
złom
Dziennikarz: Bureau of Land Management
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dostosowana baza propozycji rekomendowana jest przez klientów szczególnie

Szczególnie dopracowana propozycja naszych specjalistów dociera do szerokiego grona odbiorców. Klienci pragną sięgać w pierwszej kolejności po wielokrotnie przetestowane opcje. Rozwiązania szyte na miarę dostosowane są idealnie do aktualnych potrzeb oraz wymogów konsumenckich. Jeżeli chodzi o skup metali kolorowych, oferta jest nadzwyczaj dopracowana. Wśród rozwiązań znaleźć możemy idealnie dopasowane propozycje, co ochoczo wybierane są przez klientów na rynku na bazie poleceń. Korzyści wypływające z inwestycji w przetestowane rozwiązania są bezsprzeczne.
Drewniane pudełka
Zainspirowane przez: Timberart.pl

Mamy szansę wiele zmienić

Niejednokrotnie spoglądamy na swój dom, na rozrzucone w nim różne drobiazgi i dochodzimy do wniosku, iż niesamowicie byłoby je wszystkie trzymać w jednym miejscu, pięknie poukładane i wyeksponowane? Bez wątpienia świetnie do takiego porządkowania przydadzą się pudełka wykonane z drewna. Trwałe, dobre i jednocześnie niezwykle gustowne świetnie będą pasowały do każdego pomieszczenia.
warzywa
Dziennikarz: U.S. Department of Agriculture
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego dobrze jest jeść ekologiczną żywność?

Obecnie sporo debatuje się na temat zdrowej żywności, ale realia pozostają takie, iż podczas gdy ktokolwiek już ma obowiązek bardzo precyzyjnie dookreślić, jaki produkt spokojnie wliczyć jest sposobność do tego typu proekologicznych, to pojawiają się w związku z tym znaczne trudności.

CO ZROBIĆ Z SAMOCHODEM PO STŁUCZCE

Często słysząc o kolizjach drogowych dochodzi do nas informacja przekazywana przez spikera, który mówi, że samochód został skasowany. Jednak słowo kasacja nie powinno od razu być kojarzone z ogromnym wypadkiem. Otóż są firmy, które parają się kasacją aut i to nie tylko tych powypadkowych, ale też tych zdezelowanych staroci, których to już nikt nie kupi, a właściciele sami nie są w stanie już z nich korzystać.
Ryza papieru
Dziennikarz: Dan Taylr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie tylko w trosce o środowisko ale też o własną działalność- szybkie niszczenie i recykling dokumentów

W obecnych czasach wybieranie najlepszych sposobów niszczenia dokumentów nie bywa sprawą łatwą. Czy bezpieczniej trzymać wszelkie dokumenty u siebie czy może niektóre z nich niszczyć na bieżąco w celu dobra danych firmy? W natłoku firm zajmujących się niszczeniem lub archiwizacją dokumentów łatwo nieraz popaść w dezorientacje. Aby dobrze wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią procedury niszczenia dokumentów i zarazem zadbać o środowisko, warto dobry właściwy firmę, która zajmuje się zarazem utylizacją dokumentów, jak i recyklingiem.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.