Żydowska kultura jest ciekawa

Wiele rozprawia się oczywiście o polskich uczelniach, gdyż to głównie do nich uczęszczają nasze dzieci.
Dużo częściej mówi się również o szkołach angielskich, w których wszystkie lekcje są prowadzone właśnie w tym języku, a chodzi tu głównie o jego dokładniejszą naukę, tak żeby w przyszłości dużo lepiej się nim posługiwać, a co się z tym wiąże, żeby także posiadać większe okazje na wyszukanie ciekawej i zadowalającej pracy.Szkoła Żydowska we Wrocławiu też funkcjonuje Jednak tak rzeczywiście dość niewiele osób rozumie, iż istnieje szkoła Żydowska we Wrocławiu. Utworzona w 1997 roku przez zasłużonego działacza żydowskiego Jerzego Kichlera wraz z rabinami oraz fundacją, weseli się teraz wielkim zaciekawieniem.
zdjęcie
Dziennikarz: Marian Schmidt
Zainspirowane przez: Marian Schmidt
Na początku znajdowała się w mieszkaniu, później dokupiono jeszcze jedno piętro, w pewnym czasie uczniów było tak sporo, iż byli oni przeniesieni do budynku w którym dawniej również znajdowała się szkoła podstawowa żydowska. Obecnie szkoła ta swoją placówkę posiada w eleganckiej willi będącej własnością dwóch braci architektów, którzy są żydowskiego pochodzenia.

Wrażliwość jest bardzo istotna Poza zwykłą wiedzą, jaką dzieci przede wszystkim uzyskują w szkole, tutaj przykłada się też spory nacisk na wrażliwość oraz talent. Są one rozwijane, do każdego ucznia pochyla się indywidualnie i jeżeli tylko ma on jakiekolwiek kłopoty z opracowywanym materiałem czy z późniejszym rozwijaniem własnych umiejętności, to wciąż może liczyć na wiedzę ze strony oddanych pedagogów. Obowiązkowo trzeba powiedzieć, że szkoła prywatna w Warszawie (kliknij tutaj) przekazuje wartości w zgodzie ze własną nazwą, która w języku żydowskim znaczy „pokój wam” - więcej informacji na


W wolnej chwili

Placówka szkolna policealna we Wrocławiu i najczęściej wybierane kierunki

szkoła policealna
Dziennikarz: iStock.com
Zainspirowane przez: iStock.com
Współcześnie na polskim rynku dostępnych jest bardzo wiele szkół policealnych, jakie oferują szeroki wachlarz kształcenia w samowolnie wyselekcjonowanym przez nas kierunku. Nie każdemu człowiekowi udaje się zdać egzamin maturalny za pierwszym podejściem, toteż także tego rodzaju szkoły tworzą alternatywę dla wszystkich osób jakie nie mogą iść do szkoły wyższej. Aby nie marnować roku na bezczynne siedzenie oraz nic nierobienie mnogość jednostek determinuje się na skorzystanie z propozycji najlepszej według swoich upodobań szkoły.


Zapoznajmy się z jej programem
Kiedy stwierdzimy, że to właściwe miejsce dla naszego dziecka, jeśli kultura żydowska jest nam szczególnie niedaleka i chcemy, żeby nasze dziecko nie tylko przyswajało wiedzę, ale także żeby wraz z pozostałymi kolegami i gronem pedagogicznym obchodziło żydowskie święta, to bez wątpienia przypisanie do tej szkoły będzie najwspanialszą decyzją, jaką będziemy mieli możliwość podjąć w związku z jego nauczaniem. Szczególnie, że poza jego mózgiem, odpowiednio kształtowany oraz rozbudowywany będzie również jego duch, jak oraz wartości, które będzie wyznawał.
23/01/03, 07:03:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.