O jakich zabawkach marzą obecnie małe dziewczynki?

Zabawki są najlepszym wyjściem na zajmowanie czasu dzieci. Nie ta kwestia jest najistotniejsza. Zabawka – choć wydaje się być tylko rzeczą – okazuje się być kreującą kreatywność, hobby i inteligencję naszej pociechy. Dodatkowo wpływa na na osobowość i kreuje wyczucie piękna. Najważniejsze zastosowanie lalek z perspektywy psychologii jest wykreowanie w młodej osobie poczucia obowiązku, szacunku wobec otoczenia i dbałości o swoje rzeczy.

lalka
Dziennikarz: thepeachpeddler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dobór właściwej lalki jest więc ważną decyzją. Ciężkim wyzwaniem staje się połączenie własnych preferencji w wyborze zabawki z chęciami jakie wyraża dziecko. Standardowa Barbie może być dla współczesnego dziecka towarem już niemodnym. Pod względem popularności należy wymienić sporo modeli, jakimi dzieci ostatnio bawią się bardzo chętnie.

Ten najnowszy tekst (http://fsa.edu.pl/aktualnosci/) zafascynował Cię tak bardzo, że czujesz chęć na następne? Szalenie nas to ucieszyło. Zatem zaloguj się w ten link.Monster High
Dziennikarz: Mike Mozart
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Niezwykle popularne stały się ostatnimi czasy lalki z kolekcji Monster High. Są to zabawki zupełnie inne przez ich ciekawy wygląd. Lalki są postaciami wykreowanymi na wzór kultowych sławnych potworów jakimi są Dracula, Mumia czy wilkołaki. Seria to historia o lalkach, będącymi przyjaciółkami z liceum. Każda z lalek ma odmienne zainteresowania oraz ulubiony szkolny przedmiot, dlatego też każda dziewczynka ma szansę wybrać swoją ulubioną postać. Lalki te dają możliwość naszemu maluchowi w wyzbyciu się niepotrzebnych lęków, jakie związane są z postaciami grozy. Jedną z wyjątkowo lubianych lalek wspólnoty Monster High stała się Skelita Calaveras – lalka, której nieodłącznym atrybutem stał się notesik w którym zapisuje każdy dzień. Sprzedawana jest ona najczęściej z notesem oraz długopisem, co sprawia, że Twoje dziecko także może zając się notowaniem oraz rozwijaniem umiejętności pisania. Pełna nazwa towaru to Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Kolejna oferta wśród straszącej serii to Lalka Mattel Monster High Wyprawa Do Upioryża Skelita Calaveras Y7661/Y7662. Jest to zabawka nazywająca się Rochelle Goyle – lalka podróżniczka posiadająca w zestawie notesik oraz ubranko podróżne.

Dla rodziców preferujących raczej standardowy wygląd lalek warta polecenia jest lalka Lalka Zapf Creation Lalka Bobas My Little Baby Born - Nappy Time 817773 (więcej: ). Jest to lalka bobas, która mówi i rusza nóżkami. Zabawa z nią wygląda zupełnie jak niemowlakiem - trzeba zmieniać jej pieluszkę oraz karmić, gdyż w innym przypadku laleczka zaczyna płakać.
19/01/31, 09:18:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.