Zabawki edukacyjne.

Większość z nas rozczula widok małych, bawiących się kotków. Wspaniały obrazek. Z zainteresowaniem spoglądamy na ich zabawę z kłębkiem wełny. Lecz nie wszyscy jesteśmy świadomi, że "beztroska" zabawa jest w rzeczywistości ćwiczeniami, które mają przygotować zwierzątka do dorosłego życia. Ponieważ to właśnie owe umiejętności zdobywane podczas zabawy będą później wiele mówić o przyszłości zwierzęcia i jego funkcji w stadzie. Z jakiej przyczyny, tak wielu rodziców nie wykorzystuje naturalnej ciekawości dzieci, żeby podarować im w danej chwili przygotowanie o otaczającym świecie? Wszak dzieci już od najmłodszych lat obwieszczają nam swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. Dobierając zabawki dla swoich maluszków miejmy na uwadze, że wbrew pozorom decydujemy o ich umiejętnościach w dalszym życiu.
zabawki
Dziennikarz: Nomadic Lass
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dziecko , które spędza większość czasu przed telewizorem czy komputerem nie będzie miało chęci na udział i zaprezentowanie się w dorosłym świecie. Zamiast nauki lub uprawiania sportu sięgnie po grę komputerową. Dlatego pozwólmy małym konstruktorom i wynalazcom wprowadzić do naszego życia trochę bałaganu w postaci klocków na dywanie (sprawdź zabawki manualne na Zabawa klockami pomaga nam kształtować wyobraźnię przestrzenną i może okazać się ogromnie emocjonująca, zwłaszcza gdy, architektura zyska uznanie dorosłych. Zabawki edukacyjne mają za zadanie pomóc naszym dzieciom w poznawaniu świata: dźwięków, kolorów, w doskonaleniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Miejmy pewność, że zabawki, których jedynym najważniejszym atutem jest to, iż są ładne w nadchodzących dniach wylądują w kącie. Namawiamy więc do sięgania po zabawki edukacyjne. Na co zwrócić uwagę przy ich kupnie? (sprawdź także gry planszowe)

To logiczne.

Czy publikowany tekst jest według Ciebie ciekawy? Jeżeli tak, to wejdź również na pomocne artykuły (https://www.rehabilitacje.org/cennik), które okażą się bardzo użyteczne.

Sami zadajmy sobie pytanie, jak długo nie znudzimy się nią, czego dzięki niej będziemy w stanie się nauczyć. Posłuchajmy głosu swego serca i rozumu. Zaufajmy intelektowi dziecka, które chcemy obdarować. Pamiętajmy, że z małego Antosia lubiącego klocki w przyszłości wyrośnie Antoni, który będzie architektem, a Zosia z rumieńcami na policzkach prowadząca „bardzo ważne doświadczenia” być może odbierze nagrodę Nobla w dziedzinie chemii.


W wolnej chwili

Zabawki i akcesoria dla malców

my little pony
Dziennikarz: Aroa MABdolls
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dziecięca wyobraźnia jest bezkresna, a pomysły na zabawę nawet najprostszymi gadżetami są niesamowicie interesujące. Producenci zabawek pragną w każdym nadchodzącym sezonie sprostać dużym wymogom małych klientów. Rozchwytywane firmy mogą zaproponować szczególnie różnorodne propozycje gadżetów, wśród których ostatnio króluje krzesełko do karmienia. Można je wykorzystać na różne sposoby, gdyż jest wielofunkcyjne i szczególnie poręczne.
22/03/11, 07:03:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.