W ostatnim czasie planszówki robią prawdziwą furorę, wypróbuj Scrabble , a także Osadników z Catanu

Kilkanaście lat temu wszelkie dzieciaki czy to w mieście czy na wsi spędzały swój wolny czas wspólnie. W większości wypadków spotykali się w umówionym miejscu i do nocy wymyślali najróżniejsze rozrywki. Niestety czasy się przeistoczyły i obecnie dzieciaki najczęściej spędzają wolny czas przed komputerem.

piers, scrable, gra planszowa
Dziennikarz: Jamie McCaffrey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie wynika z tego rzecz jasna nic dobrego, więc powinniśmy zachęcić nasze dzieci, żeby inaczej spędzały swój wolny czas. Ostatnio do mody drugi raz powracają gry planszowe. Nie grają w nie wyłącznie małolaty, mnóstwo dorosłych osób decyduje się na kupno najróżniejszych gier, żeby nie spędzać każdego wieczora przed telewizorem. Jeżeli pasjonuje nas gra (https://magicplay.pl/?164,pl_ufo-crane) na mroźne, zimowe wieczory to bez wątpienia Scrabble będą wymarzonym zakupem.

Z całą pewnością każdy słyszał o tej grzej, w które chodzi szczególnie o to, tak aby ułożyć jak największą ilość wyrazów z wylosowanych liter. Grę wygrywa gracz, który zdobędzie najwięcej punktów w momencie, gdy ostatnia płytka zostanie wylosowana. Dla liczby graczy od 3 do 4 rekomendowana jest gra Osadnicy z Catanu, w której chodzi o to, tak aby zostać władcą Catanu. Każdy gracz będzie pragnął pozyskać jak najwięcej terenów, jednak po pewnym czasie zacznie każdej rzeczy brakować w miasteczku. Grę wygra gracz, jaki zyska najwięcej ziemi, surowców oraz potęgę. Więcej o planszówkach: grę osadnicy z catanu znajsziesz na tej stronie www

W wolnej chwili

Interesujący prezent na każdą okazję

Gry planszowe, planszoweczki
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Planszówki, od niepamiętnych czasów obecne w Europie, od setek lat skutecznie rozwijają w dzieciach maluchach pasję i ciekawość otaczającym je światem. Gry planszowe to trafione urozmaicenie zwyczajnych zabaw. To właśnie od gier i zabawy zaczyna się przygoda z edukacją wielu dzieci. Z okazji dnia dziecka dobrze jest przyjrzeć się planszówkom bliżej, ponieważ są one rewelacyjnym podarunkiem na każdą okazję - sporej liczby przyjemności mogą przynieść obecnie wciągające gry planszowe.


Jeśli zwykle spędzamy czas wolny w większym gronie to winniśmy zwrócić atencję na gry towarzyskie. Z całą pewnością najbardziej znana teraz jest Tabu gra, w jakiej chodzi o to, tak aby przedstawić dane słowo nie używając paru słów kluczowych. Zazwyczaj gra wywołuje mnóstwo śmiechu pośród wszelkich uczestników zabawy.

gra planszowa
Dziennikarz: Eliot Phillips
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Druga gra rekomendowana na spotkania towarzyskie to gra Ego, jaka egzaminuje to jak dobrze znamy własnych kolegów. Żetonem podkreślamy poprawną odpowiedź, a w następnej kolejności nasi przyjaciele będą usiłować zgadnąć, jaka odpowiedź jest nasza. Musisz pomnieć o tym, że po zakupie pierwszej planszówka będziesz chciał kupić dla siebie następną- całkiem pomocna strona, mądrze jest odwiedzić. Możesz mieć gwarancję, że gry planszowe to kapitalny sposób na spędzanie czasu z dzieciakami. Pocznijcie od kupna najprostszych gier, żeby bezustannie móc poszerzać własną kolekcję.
23/05/06, 07:13:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.