W co warto zainwestować, kiedy pojawia się w naszym domu niemowlę

Czego potrzebuje mały człowiek? Co może okazać się niezbędne, co pomocne a bez czego spokojnie możemy się obyć podczas opieki nad maleństwem? Na rynku mamy wiele przedmiotów które mogą znacznie ułatwić życie dziecku i nam oraz pomóc w jego rozwoju.
dziecko
Dziennikarz: Kinderplaneta
Zainspirowane przez: Kinderplaneta
Możemy wybierać spośród wielu akcesoriów Możemy wybierać spośród akcesoriów do karmienia, akcesoriów do kąpieli, fotelików samochodowych czy zabawek (foteliki dla dziecka). Jakie atesty powinny posiadać odpowiednie foteliki? Bezpieczeństwo maluszka jest kwestią najistotniejszą więc zaopatrując się w fotelik samochodowy kierujmy się rozsądkiem i kupmy ten atestowany. Europejskie Certyfikaty Bezpieczeństwa ECE R44-03 oraz ECE R44-04 oznaczają, że dany produkt jest zgodny z obowiązującymi w Europie wymaganiami technicznymi stawianymi fotelikom samochodowym.

W wolnej chwili

Z jakiej przyczyny należy kupować gry edukacyjne dla najmłodszych?

gra edukacyjna dla dzieci
Dziennikarz: Matt Lubonovic
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zabawa sama w sobie jest dla każdego malucha wyjątkowo rozwijająca. Nie należy sądzić, że to jedynie stracony czas. Wręcz przeciwnie, podczas zabawy maluchy uczą się swoich przyszłych ról w społeczności, ćwiczą wyobraźnię oraz nawiązują relację z rówieśnikami. Rodzice muszą zatem zadbać o to, by ich pociechy posiadały dostęp to zabawek bezpiecznych, które rzeczywiście będą dla nich stosownie rozwijające. Na współczesnym rynku szczególnie popularne są gry edukacyjne. Odznaczają się one dosyć dużą popularnością, tym samym można je nabyć w zasadzie dla maluchów w każdym wieku.


Które akcesoria do kąpieli są nam niezbędne, usprawnią nam pracę a które umilą bobasowi i nam zabawę podczas wieczornej kąpieli? Podczas gdy bobas tapla się w wannie bez sprzecznie potrzebną rzeczą zapewniającą bezpieczeństwo podczas kąpieli jest mata antypoślizgowa. A jeśli wziąć pod uwagę karmienie maluszka pomocne będzie właściwy fotelik do karmienia dzięki któremu nasz bobas będzie uczestniczyć przy wspólnych posiłkach przy dorosłym stole jako równoprawny biesiadnik zarówno na co dzień jak też podczas świąt.
Najlepsze foteliki to takie, które będą łatwe w czyszczeniu rozkładane kiedy dziecko nie uczestniczy akurat w posiłku przy dorosłym stole lub gdy tworzy. Tu również ważna jest możliwość łatwego wyczyszczenia krzesełka gdy mały artysta zakończy swe dzieło. Powinny posiadać pasy do przypięcia malucha. Inne potrzebne akcesoria do karmienia to bez wątpliwości atestowane, lekkie i nietłukące się naczynia.

Dziś mamy możność naprawdę dużego wyboru akcesoriów dziecięcych i nowoczesnych zabawek. Cieszą one oko bogactwem kolorów i wzorów. Wśród zabawek znajdują się te przeznaczone dla osesków (grzechotki, gryzaczki, pozytywki) jak i dla troszkę starszych (samochodziki, domki dla lalek). Mamy ogrom zabawek na rynku, ale wybierając produkty dla dzieci - czy to zabawki czy akcesoria (popularne akcesoria do karmienia) - kierujmy się nie tylko kwestiami estetycznymi lecz przede wszystkim kwestią bezpieczeństwa naszej pociechy która jest z całą pewnością najważniejszym kryterium wyboru akcesoriów dla naszych pociech.
19/04/04, 07:23:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.