W jaki sposób zagwarantować maluchowi piękny kostium?


Bale przebierańców czy Halloween to dla dzieci najlepsza okazja na przebranie się za swojego ulubionego bohatera. Jest to dziś faktycznie powszechna inicjatywa, z tego powodu dużo rodziców staje przed dylematem, który kostium dla dziecka wybrać. Na szczęście dziś z pomocą przychodzą wypożyczalnie, jakie proponują dość zróżnicowany wybór.
przebrania.net
Takie kostiumy dla dzieci (przejdź do sklepu) są niezwykle realistyczne i zapewniają, że maluch będzie usatysfakcjonowany. Najistotniejsze jest jednak dać możliwość dziecku wybrać samodzielnie. Kategorycznie nie można mu narzucać własnego zdania, jako że w końcu to święto dla pociechy. Wszystko naturalnie, w granicach zdrowego rozsądku. Kostium musi być bezpieczny i komfortowy, przede wszystkim jeżeli maluch wybiera się na zbieranie cukierków albo zabawę szkolną. Rzecz jasna,rodzice mogą również postarać się o własnoręcznie wykonanie kostiumu. Dziecko, które będzie towarzyszyło w tych przygotowaniach na pewno będzie nimi zauroczone. Okazuje się, że zazwyczaj potrzebna jest odrobina wyobraźni, żeby wyczarować atrakcyjny kostium w bardzo niskiej cenie. Na przykład, jeżeli maluch będzie chciał się przebrać za mumię, należy wziąć jedynie bandaż i nałożyć jego warstwę na ciało dziecka. Oczywiście, nie powinien być za mocno ściśnięty, jako że będzie to nie tylko krępowało ruchy dziecka, ale może okazać się niekomfortowe. W dodatku, krew będzie trudniej przepływała, co w konsekwencji może mieć duży wpływ na zdrowie.


W wolnej chwili

Zabawa przebierana daje dziecku wiele szczęścia

dzieci
Dziennikarz: Tzuhsun Hsu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dzieci lubią się przebierać, udawać kogoś odmiennego, uwielbiają chwile kiedy mogą wcielić się w własnych ulubionych bohaterów z bajek i odgrywać sytuacje, które oni mieli. Przez to właśnie tak sporo satysfakcji powoduje im uczestnictwo w baliku oraz tak mocno zależy im na dobrym doborze swojego stroju.


Dziewczynki przeważnie pragną być wróżkami albo księżniczkami. Stara sukienka mamy, trochę skrócona i zwężona, na pewno będzie doskonale nadawała się do odwzorowania tej postaci. Koronę można nabyć w sklepie, opcjonalnie zrobić samodzielnie, z kartonu i brokatu. Wykonanie kostiumu na pewno jest ciekawym rozwiązaniem i pozwala na spędzenie dużej ilości czasu ze swoim dzieckiem. Jeżeli nie ma się czasu, wypożyczalnia okazuje się być niekiedy jedynym ratunkiem, jednak w miarę możliwości należy zaangażować dziecko do przygotowań. Kostiumy są zazwyczaj potrzebne również podczas przedstawień, w których dzieci grają konkretną rolę.

Jeśli zainteresował Cię opisywany artykuł, spójrz na treść (http://tumbus.pl/11_kontakt) zamieszczone tutaj, są w tamtym miejscu podobne informacje, które będą dla Ciebie interesujące.

W polskich szkołach dość często wystawiane są jasełka. Zrobienie kostiumu anioła nie powinno nastręczać niepotrzebnych problemów.
23/09/25, 07:04:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.