Postarajmy się nie demonizować gier konsolowych

Doskonale, że w ogóle polskie dzieciaki mają obecnie aż tak wiele ciekawych sposobów spędzania czasu. Choć gry ps2, generalnie spędzanie czasu przed konsolą lub komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, ale o tym później trochę się napisze. Na początek powiedzmy w ogóle dlaczego w żadnym razie nie można w dalszym ciągu piekielnie stereotypowo podchodzić do gierek!

screen z need for speed
Dziennikarz: Colin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wiadomo: przynajmniej niektórzy rodzice sądzą, że gierki mocno szkodzą, w szczególności jeśli w grę wchodzi umysł młodej osoby. Dziwne myślenie: w końcu gierki nie sprawiają, iż normalny człowiek nagle staje się wariatem - na ten przykład oczernianie producentów gier, próba oskarżenia ich, jakoby byli głównymi winowajcami masakr w amerykańskich szkołach jest najzupełniej pozbawione sensu. A zresztą w sumie można wymienić dużo rodzajów gier...

W wolnej chwili

Studia magisterskie to bardzo cenny tytuł naukowy dla pracy zawodowej

dziewczyna podczas nauki
Dziennikarz: CollegeDegrees360
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Komunikacja społeczna, to obecnie znacznie bardziej popularny kierunek studiów, jaki oblegany jest przez wielu młodych osób. Także osoby starsze, jakie skończyły już inny kierunek, decydują się na ponowne podjęcie studiów, właśnie na takim kierunku. Na tym kierunku, można zaznajomić sobie sporo niezwykle ciekawych metod przekazywania wiadomości między organizacjami, jednostkami, czy także innymi grupami, jakie funkcjonują na poszczególnym szczeblu i również w danym zakresie tematycznym.


Czyli są naturalnie sprzedawane w sklepach gry akcji PS2, które nierzadko faktycznie nie powinny być używane przez młodocianych graczy, lecz bez przesady: przecież wszystko jest dla ludzi, jeżeli jest tylko używane z umiarem! Pamiętajmy, że zwykły gracz, w dosłownie każdym przedziale wiekowym, jest osobą, która generalnie jest w stanie dużo się z gierek nauczyć, chociażby języków obcych!

Są dostępne lingwistyczne gry dziecięce na konsolę PS2, które powodują, iż czymś bardzo łatwym jest błyskawiczne poznawanie słówek. To żadna jakaś tam ściema! Trudno nie zauważyć, że często nauka jest najprostsza wtedy kiedy najzwyczajniej młodzieniec nie wie, iż w trakcie beztroskiej zabawy także buduje lepszą przyszłość: a język angielski należy znać!

Trzeba także docenić to, że gry wojenne czy najnowsze gry akcji na PS2 mogą sprawić, iż dziecko wreszcie zrelaksuje się. Dzieciństwo generalnie musi być możliwie jak najbardziej beztroskie, a szczególnie dzisiaj stres dziecięcy nie jest nieczęsto spotykanym zjawiskiem. Zauważajmy wady gierek, ale nie demonizujmy ich zbytnio, to nic mądrego.
20/05/21, 07:17:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.