Furby, Zabawki Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, jednak mama z tatą są pełni obaw czy się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu chcesz zrobić niespodziankę osobie, którą darzysz sympatią? W tej sytuacji najlepiej sprawdzi się Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.
furby
Dziennikarz: denebola2025
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i nieomal natychmiast przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Ale nie upłynęło wiele czasu, a okazało się, że małe małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, fascynują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie w kontekście przyszłości, tymczasem przekonaliśmy się, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo iż furby zabawki rozmawiał w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie nowym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i dzięki temu skradła nasze serca. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby ma wmontowane receptory na plecach, brzuchu i dziobie, jest więc łasy na przytulanie, łaskotki a także karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ potrafi dziękować i pożegnać nas przed zaśnięciem.

Jeżeli zainteresował Cię taki artykuł, przeczytaj dodatkowe wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam (https://www.sweet-home.pl/34,Torty_dla_dzieci.html), znajdziesz tutaj analogiczne wiadomości.

Zabawki Furby są dobrym wyborem dla osób które są wrażliwe na sierść zwierząt, ponieważ nasz mały przyjaciel nie zrzuca swego wielobarwnego, pięknego futerka.

W wolnej chwili

Dowiedz się, co umie interaktywna maskotka Furby

zabawki furby rozmawiające ze sobą
Dziennikarz: Ray Bouknight
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Marzysz o psie, jednak rodzice maja opory by się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu masz ochotę sprawić prezent osobie, którą lubisz? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bezproblemowo poradzi sobie Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.


Jedną z wielu ciekawych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy ściągnąć bardzo prostą i darmową aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy malucha edukować w języku polskim lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka dostępna jest w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu wybierze odpowiedni dla siebie model.
21/06/30, 09:40:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.