Przygotowujemy się na przyjście maluszka

Na ten moment czekamy całe nasze życie. Narodziny dzidziusia to uroczyste wydarzenie. W końcu, po długich dziewięciu miesiącach czekania, nasz potomek pojawia się na świecie. I nagle, razem z jego pierwszym płaczem, uświadamiamy sobie, że nasze dotychczasowe bytowanie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze maleństwo. Odczuwamy ogromną euforię, wymieszaną z wielkim niepokojem.
W rzeczywistości, te wszystkie myśli i strach będą nam towarzyszyć już do końca. Nic na to nie poradzimy.

Zrobisz krok naprzód, jeśli zobaczysz, co ma praktyczna oferta (https://zabawekczas.pl/produkty/maskotki,2,1650). Przekonaj się, że faktycznie informacje tam zawarte są istotne.

Ale na pojawienie się maluszka powinniśmy się przygotować też w bardziej praktyczny sposób. To też nas przeraża, zwłaszcza jeśli to nasze pierwsze dziecko. Ilość rzeczy, które musi mieć taki niepozorny człowiek, przyprawia o zawrót głowy.

W wolnej chwili

Jakiego typu zabawki będą właściwe dla Twojego malucha na każdym stopniu jego rozwoju?

Zabawka Fisher Price
Dziennikarz: US CPSC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie nie ma takiej mamy i nie ma takiego taty, który nie słyszałby na temat zabawek. Są nadzwyczajnie kolorowe, intrygujące i opracowane tak, by ułatwiały i stymulowały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby naturalnie dawały mu mnóstwo frajdy.


Dlatego lepiej zrobić sobiepełną listę już w czasie ciąży. Unikniemy w ten sposób kupowania na ostatnią chwilę. Podobne wycieczki kosztują mnóstwo stresu, a także są nieprzemyślane.

Serdecznie zapraszamy do zgłębienia większej ilości postów na poruszany temat. Jeżeli Cię on intryguje, to zobacz witrynę (www.tablicowo24.pl/kategorie/tablice-korkowe/), na której opublikowane są uzupełniające dane.

Dobrze jest zabrać się za to wcześniej i mieć z tym święty spokój, gdy już noworodek zacznie rządzić naszym życiem.

Sen niemowlaka
Dziennikarz: Kat Jordan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Kołyska, czy wózeczek to rzeczy potrzebne, każdy się z tym zgodzi. Możemy nabyć je nowe lub też używane, które bardzo często są w tak samo dobrym stanie, ale dużo tańsze. Dlatego jeżeli posiadamy taką alternatywę, warto z tego skorzystać. A jeśli jesteśmy już przy temacie łóżeczka, równie istotnym elementem jest pościele dziecięce Przy jej wyborze nie kierujmy się metką, ale jakością. Najlepiej, aby była z materiału przyjemnego w dotyku, nie wywołała alergii, a także miała ważne atesty. To niezwykle istotne, gdyż delikatna skóra naszego malucha ma z nią kontakt.

Przy okazji zakupów powinniśmy kupić akcesoria, które ułatwią zajmowanie się pociechą. Wiemy o tym, iż następne dni nie będą się zaliczały do najłatwiejszych, a więc warto sobie pomóc. Poduszki do karmienia to bardzo użyteczny przedmiot, który jest bardzo powszechny pośród matek. Dobrze jest nabyć coś podobnego. Możemy ją znaleźć w sklepach stacjonarnych, a także w internecie.
20/07/03, 07:19:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.