Jak najlepiej odżywiać psa?

Dla zdrowego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, dopasowanego do swojego wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Najistotniejsze w diecie naszego zwierzęcia są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Właściwie dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich potrzebnych składników, aby długo cieszył się doskonałym zdrowiem.
Producenci karm z całego świata, opracowali i wyprodukowali właściwie zbilansowanej gotowej karmy dla psów. Jeżeli kupujemy dla naszego pupila naturalną karmę, bez dodatków chemicznych, możemy być pewni, że dajemy mu najlepsze pożywienie. Jeśli podajemy zwierzęciu suchy pokarm, pamiętajmy, aby pies smaczki dla psa miał zawsze do picia świeżą wodę, co zapobiegnie uszkodzeniu nerek.

Karma dla kotów
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Gotowe suche karmy są dokładnie zbilansowane pod względem zawartości witamin i wielu innych potrzebnych składników.

Kliknij ten link i zobacz w treści (http://alpaki.pl/alpakoterapia-w-okolicach-warszawy,5) opublikowany tam tekst. Są w nim inne tego rodzaju wiadomości. One także prezentują tę problematykę.

Karmy suche dla psów animonda przestrzegają zasad naturalnego odżywiania się zwierząt. Mają w swoim składzie mięso, witaminy i składniki mineralne. Nie mają za to barwników i konserwantów, a dodatkowo posiadają dużą dawkę witaminy D3 i E.

Karmy dla psów, to naturalne, produkowane tylko z biologicznie czystych składników pożywienie, pochodzące z Nowej Zelandii. Jej składniki są pozbawione zbóż, wypełniaczy i barwników. Najlepszej jakości nowozelandzkie mięso pochodzi ze zwierząt hodowanych w warunkach naturalnych, bez używania hormonów czy antybiotyków. Karma jest dokładnie dostosowana do układu pokarmowego psa, dzięki czemu zachowuje on prawidłową wagę i wspaniałą kondycję. Naturalne składniki zawarte w karmie zachowują swoją optymalną wartość odżywczą, dostarczają witamin i minerałów w idealnie dobranych proporcjach i są bardzo dobrze przyswajane przez organizm zwierzaka.

W wolnej chwili

Zwierzęta też mogą być wymagające

pies
Dziennikarz: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Kogoś ma możliwość zadziwić fakt, że karm oraz kolejnych przedmiotów dla pupili istnieje aż tak dużo, nie mniej należy sobie zdawać sprawę z tego, że nie tylko każde zwierzę może wymagać kolejnych minerałów odżywczych, ale także może być tak, iż trafimy na wymagającego pupila, który czegoś nie będzie chciał jeść.


Szczeniak, pudel francuski
Dziennikarz: edgar0587
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Karmy dla psów pronature są tworzone z wysokiej jakości składników, są pozbawione sztucznych konserwantów, barwników oraz alergizujących zbóż. W ofercie znajdziemy wiele różnych karm dostosowanych do potrzeb naszego psa, zróżnicowanych ze względu na wiek, aktywność i stan zdrowia. Pronature wspiera właściwy wzrost i rozwój psa przez całe jego życie.

Aby gotowe pożywienie gwarantowało psu zdrowie i dobrą kondycję, karma musi być doskonałej jakości. Nie powinno się karmić psa karmą przypadkowo nabytą w supermarkecie. Wysokiej jakości karmy są naturalne i zróżnicowane: dla szczeniaków, psów starych, żyjących na zewnątrz, pracujących a także uprawiających sporty. Dobry internetowy sklep zoologiczny ma bogatą ofertę pokarmów, z których na pewno wybierzemy odpowiednią dla naszego zwierzaka.
20/05/30, 07:16:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.