Internet na działce

Pielęgnowanie niedużego ogródka i sam ogród jest tu świetnym rozwiązaniem. Pielęgnowanie rzepy i zbieranie kwiatów nie wymaga sprawności, a przynosi namacalne korzyści – równocześnie dla formy duchowej i cielesnej staruszka, jak i dla jego pieniędzy. I tak jest właśnie w naszym kraju - generalnie działki mają seniorzy. Jeśli masz rodziciela albo dziadka, który kocha pielęgnację swoich warzyw, powiedz mu, żeby zalogował się na sieciowy portal ogrodniczy.

Miasto ogród w Książenicach
Dziennikarz: Xella Polska Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: Xella Polska Sp. z o.o.

Nie ukrywajmy, zaawansowani wiekiem ludzie najczęściej nie doceniają współczesnych technologii. Portal ogrodniczy jest dlatego możliwością, by nakłonić ich do użycia atutów wytworów współczesności. To internetowe miejsce dla każdego miłośnika uprawiania roślin. Zasiądź wraz z dziadkiem do monitora i opowiedz mu, co może dostać, przeglądając regularnie portal ogrodniczy - www.
Ogród pełen azalii
Dziennikarz: mstorz

Co najważniejsze, taka witryna to zbiór informacji na temat działek. Internauta zobaczy tu wykaz roślin z dokładnymi podpowiedziami, jak trzeba je hodować. Dodatkowo porządny portal ogrodniczy oferuje zwykle setki praktycznych artykułów, które są tworzone przez znanych specjalistów. Zawierają one mnóstwo kluczowych podpowiedzi na temat prac w ogródku jak np.: tutaj.

O ile starszy człowiek czuje się opuszczony, portal ogrodniczy potrafi pomóc mu poznać nowych ludzi, którzy posiadają wspólną pasję. Na portalu zwykle jest dostępne forum, na którym zalogowani wymieniają się doświadczeniami z działki.

Spraw swojemu bliskiemu dużo radości i podsuń mu portal ogrodniczy. Kto wie, może starszy człowiek pokocha internetowe technologie?
Dziennikarz: M.G.
19/03/08, 07:20:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.