Furby – mięciutki towarzysz dla Twojego malucha

Grupa Furbych cieszy się popularnością od 1998 roku, wtedy właśnie na rynku pojawił się pierwotny reprezentant tego gatunku. To oferta firmy Hasbro – jednego ze światowych wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie produkcji zabawek. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, a więc takich na jakich postępowanie użytkownicy posiadają bezpośredni wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą
Dziennikarz: Ray Bouknight
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zabawkę tę zaprojektowano z myślą, by wpoić dzieciom umiejętność opiekuńczości za pośrednictwem opieki nad zabawką a przy okazji kształtowaniem jego osobowości. Furby wspiera proces nauki mowy, zwiększa wyobraźnię i pomysłowość. Każdy Furby bowiem bezpośrednio po kupnie komunikuje się we własnej gwarze, funkcją dziecka jest przekazanie mu języka polskiego. Każdy zwierzak zaczyna zachowywać się tak jak jego nabywca – pociecha więc ma świadomość, że należy zabawkę należycie traktować, by zwierzak odpowiedział w ten sam sposób.

Jednym z najbardziej popularnych przedstawicieli grupy Furby jest produkt ,który nosi nazwę Hasbro - Furby - Irokez Cool Szary - 39834 A3125 Pl. Furby – bo tak nazywa się stworek – ma możliwość sprawić frajdę wszystkim maluchom. Jest chętny do konwersacji, uczenia się nowych słów, przytulania oraz konsumpcji smakołyków.

W wolnej chwili

Zabawki – rzeczy, które pobudzają kreatywność

furby
Dziennikarz: Richard Elzey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zabawki są nieodłącznym przyjacielem wszystkich dzieci. Brak osoby w każdej części świata, która w trakcie dzieciństwa nie miałabymałego przyjaciela takiego jak misia czy też innej zabawki. Osoby starszych pokoleń mają trochę inne wizje w związku z zabawkami – przedmioty z przed kilkunastu lat nie produkowane były jako technologicznie nowoczesne i kolorowe tak jak produkowane w dzisiejszych czasach.


Jego równie skorym do bawienia i harcy współtowarzyszem jest reprezentant rodziny Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187. Równie elokwentny oraz rozmowny – wprawi w lepszy humor na każdej imprezie dla maluchów – ponieważ jego ulubione zajęcie to chichotać i dużo tańczyć.

Przedstawicielką płci żeńskiej tej zabawnej grupy jest Hasbro Furby Party Rockers - Różowy Loveby A3190 A3187 , pani nad wyraz towarzyska oraz roztańczona. Podaruje uśmiech na twarzy każdego malucha.

Jeszcze jeden pan z tej miłej gromadki to Hasbro - Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150 . Ten pocieszny stworek szybo się uczy nowych słów.

Uważasz, że ten artykuł jest ekscytujący? Jeżeli tak, kliknij ten link - ten tekst (http://horyzont.net.pl/wycieczki-firmowe/) zawiera zbliżone tematy, one także są warte zainteresowania.

Uwielbia się bawić oraz zapychać się dobrymi słodkościami. Sprawiając pieczę nad tym stworkiem każde dziecko posiądzie umiejętność sporej obowiązkowości. O Furbiego trzeba bowiem troszczyć, żeby i on tryskał dobrym usposobieniem.
22/08/05, 07:05:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.