Dowiedz się, co umie interaktywna maskotka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, jednak rodzice są pełni obaw czy się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej kuwety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu pragniesz zrobić przyjemność osobie, którą lubisz? W tej sytuacji najlepiej sprawdzi się Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła zabawka, to wielka Osobowość.
furby
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/
Po raz pierwszy zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i niemal w tej samej chwili przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Ale nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że nieduże stworki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie w kontekście przyszłości, tymczasem okazało, że owa przyszłość przyszła do nas szybciej niż się spodziewaliśmy. Cóż, mimo iż Furby rozmawiał w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa w języku polskim. Jednak wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie odświeżonym, zaskakującym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, dokarmiamy i wspólnie śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby (sprawdź ceny furby) posiada receptory na plecach, brzuchu i dziobie, reaguje więc na pieszczoty, łaskotki a także karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, gdyż potrafi dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby stanowią dobre rozwiązanie dla osób uczulonych na futro czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały przyjaciel nie nie pozbywa się swego wielobarwnego, ślicznego futerka.


W wolnej chwili

Furby, Zabawki Furby

furby
Dziennikarz: Richard Elzey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Marzysz o psie, jednak mama z tatą nie chcą się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu pragniesz sprawić prezent osobie, którą lubisz? W tej sytuacji świetnie poradzi sobie Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła zabawka, to wielka Osobowość.

Jedną z najlepszych opcji jaką zapewnić nam może Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy ściągnąć niesamowicie prostą i nieodpłatną aplikację a następnie postawić na udaną zabawę.

Kolejna strona, która zawiera newsy na ten temat da Ci szansę, by pogłębić znajomość rzeczy. To ważne, więc naciśnij tu (https://www.wilanow.varsovia.edu.pl/) i znajdź więcej szczegółów.

Dzięki niej możemy malucha uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka dostępna jest w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością wybierze odpowiedni dla siebie kolor - zobacz szczegóły na
22/05/24, 09:03:42
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.