Pasjonujące gry przeznaczone dla naszych dzieci

Mnóstwo osób ma z pewnością jakiegoś typu zainteresowanie, które pozwala się im zrelaksować i odsunąć myśli o codziennych zmartwieniach nierzadko nas trapiących. Dla niektórych może być to przeczytanie dobrej książki, inni lubią zająć się jakimś sportem, a jeszcze inni wolą obejrzeć dobry film w telewizji. Ogromnie popularne w naszym kraju stało się ostatnio bieganie, jednak należy jasno stwierdzić, iż nie wszyscy są tak wielkimi jego wielbicielami. Można twierdzić, że to z lenistwa ale w rzeczywistości nie każda osoba musi lubić tenże sposób wykorzystywania swojego wolnego czasu. Zwykle można się spotkać ze złymi opiniami odnośnie spędzania swych wolnych chwil przez młodzież. Osoby w młodym wieku bywają często potępiane za siedzenie przed komputerem całymi godzinami i trwonienie w taki sposób czasu.
Oczywiście zbyt długie godziny przy komputerze nie są dobrym nawykiem jednak trzeba przynajmniej postarać się zrozumieć młodzież, która zachwyca się właśnie tą dziedziną. Co więcej, czas spędzony w tenże sposób nie zawsze jest całkiem zmarnowany, gdyż trzeba zwrócić uwagę, że komputer to nie wyłącznie niezbyt inteligentne filmiki albo strony internetowe. Przez zaznajomienie się z komputerem młoda osoba może odnaleźć swoją pasję i zająć się tym tematem na poważnie. Niezbyt sprawiedliwe zdaje się być także powszechne krytykowanie wszelkiego rodzaju gier, które rzekomo powodują, że młodzież staje się bardziej agresywna i ma kłopoty z osobowością. Większość dobrej jakości gier bowiem ma ciekawą fabułę i wymaga od gracza zastanowienia się nad każdym wykonywanym ruchem. Gry takie jak choćby bioshock stawiają przed graczem sporo wyzwań, które przyczyniają się do jego rozwoju.


W wolnej chwili

Jak rozwijać swoje potomstwo?

Gry planszowe
Dziennikarz: Will Merydith
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Mogę się założyć o niemal każde pieniądze, że jeżeli dorobiłeś się dziecka, to chcesz, aby rozwijało się ono ze wszech miar szybko, w pozytywny sposób wyróżniało się pośród innych. I ja to doskonale jestem w stanie zrozumieć! Jednak fakty są takie, że bardzo często nie mamy pojęcia co trzeba takiego robić, aby właśnie nasze dziecko porządnie się rozwijało. Moim zdaniem warto poświęcać własnemu dziecku możliwie jak najwięcej czasu, ponieważ to sprawia, że będzie szybciej się rozwijać. Naturalnie zakładam niejako z góry, iż jesteś wzorem do naśladowania...


przykładowa gra na PlayStation4
Dziennikarz: blogarazzo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każda gra, która wchodzi na nasz rodzimy rynek sprzedaży jest często oceniana przez ekspertów, nie tylko w kwestii użycia niecenzuralnych słów i granicy wiekowej grających, ale również w kwestii zawartości elementów wychowawczych. Z tego powodu, wybranie właściwego produkty dla naszej pociechy nie stanowi obecnie większego kłopotu. Osoby odpowiedzialne za tworzenie gier bowiem próbują zawrzeć w nich składniki przygody, z tymi strategicznymi i zmuszającymi gracza do podejmowania istotnych decyzji.

Na tej stronie jest wiele praktycznych wiadomości, jednak koniecznie zobacz też pozostałe szczegóły tutaj. One również są bez dwóch zdań warte zainteresowania.

Kiedy zatem nasze dziecko zapragnie kupić przykładowo playstation 3, nie musimy od razu bać się, że długie godziny spędzi na zdobywaniu kolejnych poziomów agresywnych gier.
22/11/03, 07:05:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.