Które klocki wybrać dla swojego malucha?

Każdy wie, że jeżeli chodzi o telewizję czy komputer to w świecie każdego człowieka i tego starszego i tego małego jest jej pod dostatkiem. Tak, więc dążymy do tego, żeby odpoczywać inaczej niż przechodząc kolejny poziom w grze czy gapiąc się w filmy. Najlepszą formą uczenia się dla malucha jest zabawa.
Dlatego też wielu rodziców wybiera gry planszowe, lub klocki, żeby dziecko dobrze rozwijało swoją wyobraźnię. Od wielu pokoleń klocki lego są wybierane jako wzór ciekawej zabawki. Jak wiadomo może ona być kupowana dzieciom od szóstego roku życia.

Dziewczynka bawiąca się klockami
Dziennikarz: Baltimore County Public Library
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Duplo

Małe dzieci nie zawsze do końca odnajdują się w sposobie układania czasem dość trudnych kompozycji. Najistotniejsze jest jednak to, że brakuje górnej granicy lat. Z lego pasji się nie wyrośnie. W szczególności, gdy ciągle pojawiają się kolejne zestawy takie jak klocki lego duplo. Akurat te serie klocków są wyprodukowane z myślą o młodszych użytkownikach. Klocki są troszkę większe i modele do zbudowania są prostsze.

Już samo opakowanie może nakłonić dzieci do tego, żeby zaczęły układać klocki. Jak wiemy dziecięca wyobraźnia nie ma granic, dlatego zamiast domku dzieci mogą stworzyć zamek dla królewny lub jeden wielki stół z dziwnymi dodatkami. I o to dokładnie chodzi w lego dla najmłodszych, żeby dzieci spróbowały rozwinąć skrzydła wyobraźni i zbudować coś całkiem innego od tego, co chciał producent. Najważniejsza jest świetna zabawa i moment oddechu dla rodziców.

Ptak zbudowany z klocków
Dziennikarz: Brick Head
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Klocki duplo

W wolnej chwili

Zabawki i akcesoria dla malców

my little pony
Dziennikarz: Aroa MABdolls
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dziecięca wyobraźnia jest bezkresna, a pomysły na zabawę nawet najprostszymi gadżetami są niesamowicie interesujące. Producenci zabawek pragną w każdym nadchodzącym sezonie sprostać dużym wymogom małych klientów. Rozchwytywane firmy mogą zaproponować szczególnie różnorodne propozycje gadżetów, wśród których ostatnio króluje krzesełko do karmienia. Można je wykorzystać na różne sposoby, gdyż jest wielofunkcyjne i szczególnie poręczne.


Jeśli chcielibyśmy żeby nasze dzieci naprawdę pochłonęła zabawa dobrze pomyśleć o klockach lego. Pośród wielu zestawów wyłowimy te, które najbardziej zaintrygują nasze dzieci. Firma lego zadbała o to, żeby wybór klocków był naprawdę bardzo duży. Dlatego możemy dobrać taki komplet, który naprawdę będzie nawiązywał do zainteresowań naszego dziecka.

Nie zapominajmy, że dobry prezent sprawi, że dziecko będzie zafascynowane i nie zostawi go szybko na rzecz komputera czy siedzenia przed telewizorem. Klocki lego pozwalają dzieciom genialną zabawę, a seria klocki lego duplo uczyni że od najmłodszych lat dzieci będą chętne do tego rodzaju zabawy.varsovia.edu.pl/prywatne-liceum/ liceum mokotówZ wiekiem można kupować dzieciakom trudniejsze zestawy, nad których budowaniem będą trzeba trochę się natrudzić. Kolejne serie zawsze zaskakują. A mimo upływu lat i dużej ilości innych firm marka lego jeszcze przez długi czas nie będą miały sobie równych.
22/11/29, 10:10:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.