Klocki - pomysłowy prezent dla naszej pociechy

Klocki lego to nie tylko tworzenie, czego się chce, co tylko wyobraźnia nam podsunie, klocki lego to też pudełka z przygotowanym scenariuszem, pokazują, co trzeba złożyć i o co chodzi w tej serii klocków, do takich serii zalicza się na przykład klocki lego castle. Fortece, które trzeba bronić przed smokami, księżniczki zamknięte w wieży, rycerze z mieczami, to niesamowita akcja, którą daje się wydobyć z lego castle. Niektóre osoby twierdzą, że z klocków lego można wyrosnąć i trzeba im głośno powiedzieć, że są w błędzie. Wszyscy bez względu na wiek, jeżeli mają więcej niż sześć lat – granica ustalona, bo młodsze dzieci mogą nie do końca rozumieć istotę gry, na pewno będzie się doskonale bawił tworząc coraz to nowe konfiguracje z klocków lego.


klocki
Dziennikarz: Marco Hazard - Некромант
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT

Kiedy nie wiemy, co kupić naszym pociechom na prezent i w dodatku jesteśmy rodzicami trójki dzieci w różnym wieku możemy mieć naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. W czasach, gdy powinniśmy szanować każdy grosz kupowanie pociechom jakiejkolwiek zabawki, byleby tylko im coś kupić jest nierozsądne. W dodatku dziecko i tak nie będzie się bawiło kolejnym samochodzikiem czy osiemnastą lalką. Dobrze jest wtedy pomyśleć o klockach lego. Jeżeli mamy i córkę i synka, wtedy idealnym rozwiązaniem będą klocki lego castle. Dzieci będą musiały razem stworzyć zamek, chronić, albo ratować księżniczkę. Razem na pewno dadzą radę wygrać ze smokami.

Klocki lego
Dziennikarz: Michael Bentley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W dodatku, jeśli będziemy mieli ochotę sami będziemy mogli dołączyć do dzieci i razem z nimi odbyć podróż do baśniowej krainy lego. Wspólne układanie klocków lego to świetna zabawa. A co chyba najfajniejsze dla rodzica możemy kupować dzieciom, co pewien czas inne serie klocków lego. Nasze pociechy będą mogły rozwijać swoje zdolności manualne, ale tez kreatywnie łączyć niepowiązane ze sobą serie. Klocki lego to prezent, który będzie przez długi czas w centrum uwagi i chłopców i dziewczynek. Nieważne czy to z okazji urodzin czy na Boże Narodzenie warto przemyśleć zakup tego typu zabawki, zamiast wydawać pieniądze na zabawki, które raczej dziecka nie rozwijają i którymi nawet nie będzie pociecha zbyt długo zainteresowana. Kupowanie kolejnej bajki na DVD też nie należy do najlepszych pomysłów. Dobrze, żeby dziecko trochę oderwało się od szklanego ekranu i zaczęło bawić się z wyobraźnią. Klocki lego to świetny sposób na ciekawe spędzenie kilku godzin
.

Zaciekawił Ci się tego rodzaju wpis? Jeżeli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tutaj - ta witryna automaty do gier kupno też bez wątpienia wpadnie Ci w oko!

br>
Chcesz poszerzyć swą znajomość rzeczy z tego zakresu? Z taką ideą opracowaliśmy inny wpis na nowej stronie - kompleksowa wiadomość oczekuje tam na Ciebie.

18/12/08, 10:15:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.