Wybieramy zabawki dla chłopca

pojemniki
Dziennikarz: PLAST TEAM
Zainspirowane przez: PLAST TEAM
W niepamięć odeszły już czasy, gdy nasze dzieci zajmowały rowerki Smoby i zestawy foremek do budowanie babek z piasku. Dzieci robią się coraz starsze, a razem z nimi rosną też oczekiwania dotyczące zabawek. Dziś przyjrzyjmy się popularnym zabawkom dla chłopców, bo w czasach wszechobecnych gier komputerowych trzeba zaoferować im coś rzeczywiście ciekawego, by odgonić ich od komputerów i playstation.

Świetnym pomysłem na prezent są bez wątpienia klocki – nie tylko znane na całym świecie Lego, których kolejne serie są marketingową ripostą przemysłu zabawkarskiego na najnowsze produkcje filmowe. Po seriach Gwiezdne Wojny, Indiana Jonesa, możemy teraz nabyć Władcę Pierścieni i Hobbita. Zamiast o tego typu seriach pomyślmy o klockach dla małych konstruktorów. Oprócz Lego produkują je firmy Meccano, Eitec czy Bloco. Tego typu klocki zapewniają nie tylko rozrywkę, ale uczą logicznego myślenia i wzbogacają wyobraźnię przestrzenną. Są wytwarzane dla dzieci w różnym wieku i w bardzo szerokim zakresie tematycznym.

Dla młodszych chłopców pouczającym tematem zabawy mogą być dinozaury. Wielu młodych wielbicieli tych pradawnych gadów kolekcjonuje przez całe dzieciństwo wszystko, co tylko się z nimi łączy, a przy tym ucząc się wielu ważnych wiadomości o tych pradawnych gadach. Wrzucając w wyszukiwarkę hasło dinozaury zabawki, otrzymamy przegląd sklepów oferujących różnego typu zabawki dla fanów tych zwierząt – od puzzli, poprzez zestawy małego naukowca, gumowe lub plastikowe repliki tych stworzeń, po zabawki (bajka sklep) do kąpieli, stempelki i formy do plasteliny

Dla starszych pociech wymarzoną zabawką są samochody sterowane rc. Oprócz aut możemy oczywiście nabyć zdalnie sterowane łodzie, helikoptery, samoloty i czołgi. Tego typu prezenty nie są tanie, stanowią mniej lub bardziej udane repliki autentycznych aut i wyprodukowane są z profesjonalnych materiałów. Niektóre modele przeznaczone są do samodzielnego złożenia, a mówiąc ogólnie, to skomplikowane cudeńka, które mogą osiągnąć prędkość od 30 do nawet 70 km/h i – w zależności od typu – jeździć po różnym terenie. Zagwarantują wiele godzin świetnej zabawy, i to również dla większych chłopców.
Dziennikarz: Arek
19/09/06, 15:12:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.