Internet na działce

Doglądanie małego ogródka i sam ogród jest tu wybornym wyjściem. Sadzenie buraków i zbieranie kwiatów nie wymaga sprawności, a oferuje namacalne dobrodziejstwa – równocześnie dla kondycji psychofizycznej starszego człowieka, jak i dla jego pieniędzy. I tak jest właśnie w Polsce - w przytłaczającej większości ogródki uprawiają emeryci. Jeśli posiadasz ojca albo dziadka, który kocha pielęgnację swoich warzyw, zaproponuj mu, żeby zalogował się na cyfrowy portal ogrodniczy.
kiełki słonecznika

Pielęgnujemy ogródek ekologiczny, czy korzystając z środków chemicznych?

Prawdziwy amator domowego ogrodu i działkowiec z zapartym tchem oczekuje przyjścia wiosny. Przed zimą należało zrealizować multum niezbędnych prac, by w kolejnym roku móc radować jedynie relaksującymi czynnościami. Czy tak właśnie stanie się wiosną?

Jak pozbyć się problemu ze szkodnikami

Wszędzie, gdzie zamieszkują ludzie pojawiają się wszelkiego typu gryzoni. Gro z nas walczy z nimi stosując wszelkiego rodzaju środki. Często wiele mrówek jak również i innych niemiłych owadów pojawia się szczególnie w blokowiskach.
Ogródek skalny
Dziennikarz: Bitterroot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Działkowicz w sieci

Portal ogrodniczy to wyspecjalizowana witryna, przeznaczona dla wszystkich ludzi, którzy uwielbiają pielęgnować działkę. Na witrynie często funkcjonuje forum dyskusyjne, na które każdy może wejść i zadać przydatne pytanie. Żaden problem na sto procent nie zostanie bez odpowiedzi, gdyż na tego typu forach są tysiące doświadczonych użytkowników, skorych, by dzielić się informacjami z resztą świata.
rosliny

Mospilan - czy warto go stosować

Rośliny są niezbędne w życiu ludzi. Nie z tego powodu, że las jest ładnym, zdrowym i uspokajającym miejscem, w jakim ćwierka ptactwo. Rośliny są niezbędne nie tylko z tego powodu, żeby w sezonie móc przegryźć czereśnie czy borówki, a jesienią kupić parę kilo owoców: na sok, marmoladę, domowe alkohole czy po prostu po to, żeby je zjeść na surowo.
nasiona

Zaprawianie nasion

Procedura zaprawiania ziaren, nazywane także bejcowaniem , dotyczy przede wszystkim działań stosowanych przez większe firmy zajmujące się produkcją na szeroką skalę. Aby plon był zdrowy i urodzajny do siewu należy wykorzystać zdrowy materiał roślinny. Olbrzymie znaczenie ma też jakość ziemi oraz nasion, które mogą być zasiedlone przez grzyby, wirusy i bakterie, które rozpoczynają groźny atak na roślinę w pierwszej fazie – podczas kiełkowania.
Ogrodowe oczko
Dziennikarz: jpopesku1
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Znakomite propozycje internetowego sklepu ogrodniczego

W dzisiejszych czasach niemałe znaczenie ma szeroko rozumiana ochrona przyrody. Segregowanie śmieci, oszczędzanie wody i troska o środowisko – rosnąca liczba rodaków jest świadomość niebezpieczeństwa, jakie nieść może ze sobą zaniedbanie otoczenia. Przede wszystkim uwaga zwracana jest dziś na propozycje, jakie daje klientom internetowy sklep ogrodniczy z imponującym asortymentem. Rozmaite środki do ochrony roślinności można wyszukać tam w niewysokich cenach. Ich skuteczność i niezawodność warte są każdych pieniędzy!

Garść ciekawostek o uprawie roślin

Uprawa roślin ma to do siebie, że zaangażowany ogrodnik, bądź rolnik marzy, by były one w idealnym stanie. Generalnie chodzi nam o wielkość bulw, owoców, krzewów, kwiatów itp. Chcemy by owa roślina była w dobrej formie. Wiemy, iż zasadniczym powodem wzrostu jak też kondycji roślin jest ziemia, a następnie nasza pielęgnacja.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.