Ogródek skalny
Dziennikarz: Bitterroot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Działkowicz w sieci

Portal ogrodniczy to wyspecjalizowana strona, prowadzona dla wszystkich ludzi, którzy kochają pielęgnować działkę. Na stronie zwykle znajduje się forum internetowe, na które każdy może się zarejestrować i zadać przydatne pytanie. Żaden kłopot z pewnością nie zostanie bez rozwiązania, bo na takich forach są setki obeznanych internautów, chętnych, by dzielić się informacjami z resztą ludzi.
kiełki słonecznika

Pielęgnujemy ogródek ekologiczny, czy korzystając z środków chemicznych?

Każdy miłośnik przydomowego ogródka a także działkowiec z niecierpliwie wyczekuje nadejścia wiosny. Jesienią należało zrealizować sporo prac, żeby w kolejnym roku móc cieszyć się wyłącznie przyjemnymi obowiązkami. Czy tego właśnie należy się spodziewać po pracach ogrodniczych wiosną?
rosliny

Mospilan - czy warto go stosować

Rośliny są niezbędne w egzystencji człowieka. Nie dlatego, że las jest ładnym, zdrowym i relaksującym miejscem, w którym śpiewają ptaki. Rośliny są niezbędne nie tylko dlatego, aby latem móc przegryźć wiśnie czy maliny, a przed zimą kupić parę kilo owoców: na sok, marmoladę, chałupniczo pędzone alkohole czy zwyczajnie po to, żeby je zjeść na surowo.

Garść ciekawostek o uprawie roślin

Uprawianie roślin ma to do siebie, iż zaangażowany ogrodnik, lub rolnik chciałby, aby były one w idealnym stanie. Głównie mamy na myśli wzrost bulw, owoców, krzewów, kwiatów itp. Oczekujemy by owa roślina była w dobrej formie. Wiadomo, że głównym przyczyną wzrostu oraz wyglądu roślin jest gleba, a w następstwie dbałość.
nasiona

Zaprawianie nasion

Zaprawianie nasion, nazywane również bejcowaniem nasion, to najczęściej działanie stosowane przez wielkie firmy zajmujące się produkcją na szeroką skalę. Aby zbiory były zdrowe oraz urodzajne do siewu trzeba użyć zdrowego materiału roślinnego. Nie bez znaczenia jest również jakość gleby i nasion, które mogą być skażone przez grzyby, wirusy czy też bakterie, które rozpoczynają żywy atak na roślinę na etapie kiełkowania.
Ogrodowe oczko
Dziennikarz: jpopesku1
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Znakomite propozycje internetowego sklepu ogrodniczego

Dziś duże znaczenie ma szeroko rozumiana ochrona przyrody. Segregacja śmieci, oszczędzanie wody czy troska o środowisko – coraz większa liczba rodaków jest świadomość niebezpieczeństwa, które niesie ze sobą zaniedbanie otoczenia. Przede wszystkim uwagę zwraca się dzisiaj na oferty, jakie daje klientom internetowy sklep ogrodniczy z imponującym asortymentem. Różnego typu środki do ochrony roślinności można wyszukać tam w niewysokich cenach. Ich efektywność i niezawodność warte są każdych pieniędzy!

Internet na działce

Uprawianie małego ogródka i sam ogród jest tu świetnym wyjściem. Pielęgnowanie pomidorów i doglądanie kwiatów nie wymaga siły, a oferuje rzeczywiste pożytki – zarazem dla tężyzny ogólnej starszego człowieka, jak i dla jego pieniędzy. I tak jest w rzeczywistości w naszym kraju - statystycznie działki mają ludzie starsi. O ile masz ojca bądź dziadka, który lubi pielęgnację swoich owoców działkowych, powiedz mu, żeby zajrzał na sieciowy portal ogrodniczy.

Jak pozbyć się problemu ze szkodnikami

Tam, gdzie zamieszkują ludzie pojawiają się wszelkiego typu gryzoni. Wielu z nas walczy z nimi wykorzystując wszelkiego rodzaju środki. Często wiele mrówek jak również innych nieprzyjemnych owadów pleni się w głównej mierze w blokach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.