Ogródek skalny
Dziennikarz: Bitterroot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Działkowicz w sieci

Portal ogrodniczy to wyspecjalizowana witryna, przeznaczona dla wszystkich ludzi, którzy kochają uprawiać ogródek. Na portalu zazwyczaj funkcjonuje forum sieciowe, na które każdy może wejść i postawić przydatne pytanie. Żaden ambaras na sto procent nie zostanie bez pomocy, bo na tego typu forach są dziesiątki obeznanych zalogowanych, skorych, by dzielić się informacjami z resztą działkowców.

Garść ciekawostek o uprawie roślin

Hodowanie roślin ma to do siebie, że zaangażowany ogrodnik, lub rolnik chciałby, aby były one w jak najlepszym stanie. Głównie chodzi nam o wielkość bulw, owoców, krzewów, kwiatów itp. Oczekujemy by owa roślina była w idealnej kondycji. Wiadomo, że zasadniczym przyczyną rozwoju i wyglądu roślin jest ziemia, a w następstwie dbałość.
nasiona

Zaprawianie nasion

Zaprawianie nasion, zwane też bejcowaniem nasion, to najczęściej działanie praktykowane przez większe koncerny produkujące żywność na szeroką skalę. Żeby plony były zdrowe i liczne do wysiewu trzeba użyć zdrowego materiału roślinnego. Wielkie znaczenie ma także jakość gleby oraz ziaren, które mogą zamieszkiwać grzyby, wirusy i bakterie, które rozpoczynają groźny atak na roślinę już podczas kiełkowania.

Internet na działce

Doglądanie małego ogródka i sam ogród jest tu wybornym wyjściem. Sadzenie rzepy i podlewanie kwiatów nie potrzebuje siły, a oferuje realne pożytki – równocześnie dla kondycji psychofizycznej emeryta, jak i dla jego pieniędzy. I tak jest rzeczywiście nad Wisłą - w przytłaczającej większości działki mają emeryci. Jeśli masz rodzica lub dziadka, który uwielbia uprawę swoich warzyw, powiedz mu, żeby zalogował się na internetowy portal ogrodniczy.
Ogrodowe oczko
Dziennikarz: jpopesku1
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Znakomite propozycje internetowego sklepu ogrodniczego

Dzisiaj niemałe znaczenie ma szeroko rozumiana ochrona przyrody. Segregowanie śmieci, oszczędzanie wody i troska o środowisko – coraz większa liczba rodaków jest świadomość niebezpieczeństwa, jakie niesie ze sobą zaniedbanie otoczenia. Przede wszystkim uwagę zwraca się dziś na propozycje, jakie daje klientom internetowy sklep ogrodniczy z imponującym asortymentem. Różne środki do ochrony roślinności można wyszukać tam w niewysokich cenach. Ich skuteczność i niezawodność warte są każdych pieniędzy!
kiełki słonecznika

Pielęgnujemy ogródek ekologiczny, czy korzystając z środków chemicznych?

Prawdziwy amator domowego ogrodu i działkowiec z zapartym tchem oczekuje przyjścia wiosny. Przed zimą należało zrealizować multum niezbędnych prac, by w kolejnym roku móc radować jedynie relaksującymi czynnościami. Czy tak właśnie stanie się wiosną?

Jak pozbyć się problemu ze szkodnikami

Wszędzie, gdzie zamieszkują ludzie pojawiają się wszelkiego typu gryzoni. Gro z nas walczy z nimi stosując wszelkiego rodzaju środki. Często wiele mrówek jak również i innych niemiłych owadów pojawia się szczególnie w blokowiskach.
rosliny

Mospilan - czy warto go stosować

Rośliny są niezbędne w życiu ludzi. Nie z tego powodu, że las jest ładnym, zdrowym i uspokajającym miejscem, w jakim ćwierka ptactwo. Rośliny są niezbędne nie tylko z tego powodu, żeby w sezonie móc przegryźć czereśnie czy borówki, a jesienią kupić parę kilo owoców: na sok, marmoladę, domowe alkohole czy po prostu po to, żeby je zjeść na surowo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.